Kurumsal

Civo Concept metal mobilya ve aksesuar üreticisidir.

Süreklilik ve güven başta olmak üzere üretici olmamız sayesinde yüksek kaliteli üretim, üretimde ölçü ve seçenek çeşitliliği ve en önemlisi piyasa fiyatlarına göre uygun fiyat ile hizmet vermekteyiz.

Hedefimiz modern, özgün metal mobilya ve aksesuar üreticisi olarak Türkiye kökenli bir dünya markası haline gelmek.

Neden Civo Concept?

Yaşam alanı ev veya ofislerimizin tüm mobilyalarını değiştirmek bazen mümkün olamayabilir. Mobilyanızın yanı sıra aslında sizi anlatan detaylar tamamlayıcı ürünlerdir.

Örneğin duvarınıza uygun alabileceğiniz konsol aynası yerine görkemli metal bir duvar saati son moda istenilen ölçüde özel resimli çerçeveler veya bir çok dekorasyon ürünü sayesinde yeni bir şıklık yaratabilirsiniz.

Demode olan birkaç parçadan uzaklaşıp evinizin veya ofisinizin havasını hemen değiştirebilirsiniz. Bu bir sehpa olabilir, girişte sizi karşılayacak bir dresuar, sehpanızın üzerindeki aksesuarlar ya da salonlarımızın baş tacı salon çiçeklerimiz için metal saksılık… ve dahası … Karar sizin !

Biliyoruz ki ; ” Hayat ayrıntılarda gizlidir… ”

İstediğiniz renkte üretilen metal mobilya üzerine ahşap, ayna, cam veya mermer kullanarak tamamladığımız uygulamaları çok beğeneceksiniz.

Bizi daha iyi tanımanız için mağazamıza davetlisiniz.

Aylin Bayram